Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Шевченківські дні в Грушовецькому НВК

В нашій літературі є імена, які входять у свідомість кожного з нас із дитинства, як голос матері. До них належить ім’я геніального українського поета, художника Тараса Шевченка.

З 11.03. по 15.03. у Грушовецькому НВК проведено Шевченківський тиждень, який проходив під гаслом : «Живуть, Кобзарю любий, поміж нас і голос Твій, і пензель Твій, і слово…». Відкрився тиждень літературно – театральною композицією «Шевченко – наш. Він для усіх століть…», які підготували учні 7-8 класів.  Впродовж  цих днів школярі мали змогу ознайомитися з тематичною виставкою «Шевченко -  не поет, а голос душі українського народу» (шкільний бібліотекар Кушнір В.В.) та виявити свої знання про Тараса Григоровича, відповівши на запитання літературної вікторини. Серед учнів відбувся конкурс юних художників «Чарівний пензель».

Віртуальна відеоекскурсія «Наш Шевченко», «Мистецька спадщина Кобзаря», що відбулася 12 березня,  не залишила байдужим жодного глядача. Подорожуючи Шевченківськими місцями, діти ознайомилися із життям Тараса Григоровича, його живописною спадщиною.

Конкурс на кращого читця – декламатора творів Шевченка «Спішу у світ Шевченкового слова» запросив 13 березня до шкільної бібліотеки наймолодших школярів. Діти щиро, задушевно декламували поетичні рядки Великого Кобзаря.

14 березня між командами учнів старших класів було проведено конкурс ерудитів «Зоряна година». Учасники показали глибокі знання творчості великого поета.

 Наступного дня відбулося закриття тижня. Учитель української мови та літератури Мамунчак А.М. підвела підсумки плідної роботи та нагородила переможців конкурсів, змагань та вікторини.« повернутися до списку новин