Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Місячник оборонно – масової роботи в Зеленецькій ЗОШ

    Складовою системи національного виховання є військове – патріотичне, що передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, готовність до героїчного подвигу в імя процвітання української держави.

   Стало гарною традицією у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Зелена проводити   Місячник оборонно – масової роботи, присвячений Збройним силам України. У його рамках проводяться різноманітні заходи. У них беруть участь старшокласники та учні молодших класів. Кожна дитина відповідно до свого віку, здібностей, таланту брала участь у  тематичних уроках з історії, конкурсах малюнків, спортивних змаганнях.

 6 грудня – у День Збройних сил України вчителем «Захисту Вітчизни», Коцюбаном П.В. було проведено  змагання «Козацькі забави»  серед учнів  6-7 класів. Змагання складались з таких  етапів: конкурс строю, історико -краєзнавча вікторина, підтягування на перекладині, кидок у кільце, розмотай цукерку, стрільба з пневматичної гвинтівки, віджимання, перетягування линви. Юні козачата показали свої знання з історії козацтва, фізичну міць, силу, спритність. За загальними підсумками всіх проведених змагань   перемогла дружба. Проведене свято ще раз підкреслило, що козацькому роду - нема переводу.

    На святковій лінійці було підбито підсумки місячника, нагороджено активних учнів грамотами.

     Проведення Місячника оборонно- масової роботи є важливим чинником національного виховання, бо вчителі не лише дають знання, але й виховують молодь у дусі гарячої любові до своєї землі та її героїчної історії.« повернутися до списку новин