Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Корупція стосується кожного, бо у кожного вона забирає мрії та можливість самореалізуватися

 Саме під таким гаслом у нашій Бабинській школі 7 грудня, напередодні Міжнародного Дня боротьби з корупцією, який у світі відзначається 9 грудня,  а також в рамках проведення в освітньому закладі  «Всеукраїнського тижня права»  проходив Антикорупційний урок.

Наші старшокласники розглянули що таке корупція, в чому вона проявляється, як карається законодавством та як вони готові з нею боротися. Молоді свідомі люди шукали і знаходили альтернативні шляхи подолання корупції, про яку так голосно говорять зверху та так мало роблять зсередини.

Школярі добре розуміють, що корупція - це страшна хвороба сучасного людства, яка, наче небезпечний вірус, вже давно глибоко проникла в усі органи державної влади, структури та відомства, освіту та медицину. Якщо її не подолати, то вона стане на заваді здобуття учнями якісної освіти, отримання вчасної та якісної медичної допомоги, на що всі ми маємо беззаперечні права, передбачені Конституцією України, Декларацією прав дитини та Конвенцією ООН про права людини. Корупція завадить майбутнім фахівцям знайти роботу, відкрити власну справу та здійснити свої мрії, виплекані з дитинства. Більше того, корупція часто є причиною рівня смертності на дорогах і стосується навіть тих людей, які до неї абсолютно не причетні. Але для того, щоб її подолати кожен має почати з себе.

Наше "НІ - корупції" має значення! А як вважаєте ви?« повернутися до списку новин