Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Тиждень біології в Нелиповецькому НВК

Згідно річного плану роботи НВК та з метою розвитку творчих здібностей учнів, у Нелиповецькому НВК з 26.11.2018 по 30.11.2018 року проводився  Тиждень біології під девізом: «Здоров’я – не все, але все без здоров’я - ніщо», протягом якого учні мали можливість  перевірити свої знання  з предмету та поглибити їх.

Розпочався тиждень шкільною лінійкою, на якій вчитель біології Веселовська Р.А. оголосила тему та завдання тижня, а продовжили її  агітбригада 6 класу виступом «Молодь за здоровий спосіб життя».

Цікавою та пізнавальною для школярів стала виставка  малюнків «Вітаміни – наші друзі», яка була організована та проведена вчителем біології закладу у вівторок для учнів 5-7 класів.  День у школі закінчила гра – подорож для учнів 6-7 класів під назвою «До країни здоров’я».

В середу учнів 5 класу Веселовська Р.А. запросила до тренінгового заняття «Здорове харчування, як складова здорового способу життя».

У четвер учні 9-11 кл. відвідали «Шкільний кінозал», де переглянули відеоролик «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя».

Завершився тиждень рольовою грою «Суд над ворогами здоровя», де учні 11 класу під керівництвом вчителя біології узагальнили знання  про негативний вплив алкоголю, наркотиків та тютюнопаління.

Таким чином, тиждень біології  в школі надає можливість вийти за межі стандартного уроку  і сконцентрувати увагу  на основних теоретичних та прикладних питаннях усього шкільного курсу. Не менш важливою є можливість розвитку навиків спілкування учнів  при групових формах роботи. Школярі вчаться працювати в команді та контролювати свою поведінку одночасно з активізацією творчого потенціалу.



« повернутися до списку новин