Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Семінар логопедів та асистентів учителів на базі Комарівського НВК

15 березня 2019 року на базі навчального закладу проведено семінар-практикум за темою  «Запровадження інноваційних навчальних технологій на основі інклюзивного підходу та моделей соціальних послуг для дітей з ООП».

Учасниками семінару були учителі-логопеди навчальних закладів району, асистенти вчителів інклюзивних класів на чолі з працівником районного інклюзивно-ресурсного центру Бриндак В.В.

Метою проведення семінару було визначення ефективних способів формування мовленнєвих компетентностей дітей молодшого шкільного віку, представлення та популяризація досвіду роботи вчителів-логопедів та асистентів вчителів навчальних закладів Кельменецького району.

У ході роботи семінару-практикуму обговорено такі питання:

  • застосування методик ТАН-Содерберга та Нумікона у роботі з дітьми з ООП, з яким виступила асистент вчителя Боймістрюк В.В.;
  • про використання кінезіологічних вправ для дітей  з особливими освітніми потребами поділилась асистент вчителя Латковська А.І.;
  • заняття з елементами тренінгу «Особливості спілкування з дітьми з обмеженими можливостями» провела практичний психолог закладу Адамчук Є.Г..

У практичній частині семінару учитель-логопед Бордюжан Лілія Петрівна  презентувала групове логопедичне заняття з розвитку мовлення дітей молодшого шкільного віку, які мають фонетико-фонематичні порушення мовлення, з теми «Автоматизація звука л за лексичною темою «Казковий світ диких тварин».  Учасники відвідали ляльковий театр  «Пригоди в казковому лісі», який підготувала  з вихованцями 4 класу вчитель початкових класів Платаш В.В.

Семінар завершився підведенням підсумків та виробленням рекомендацій.« повернутися до списку новин