Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Оздоровлення влітку 2019 року

23.05.2019 на базі Кельменецького районного дитячо-юнацького центру головний спеціаліст управління освіти райдержадміністрації Євген Паламарчук спільно з відповідальними за оздоровлення в ЗЗСО провели нараду, щодо оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.

Також було запрошено провідного інспектора Кельменецького РС УДСНС Павла Снозика, який розповів про особливості безпеки життя та здоров’я дітей під час літнього відпочинку та оздоровлення. На питаннях дотримання санітарного законодавства в закладах відпочинку, загострила увагу присутніх Наталія Кривов’яза начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства кельменецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області. Щодо навчально-методичного забезпечення діяльності літніх мовних таборів у 2018/2019 навчальному році, рекомендації надала методист РМК Таїсія Паламар.

Підбиваючи підсумки щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2019 року, Євген Паламарчук наголосив на важливості дотримання норм та вимог зазначених впродовж наради.« повернутися до списку новин