Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

На базі Лівинецького ЗЗСО відбувся районний семінар учителів географії

  Найкращий результат вивчення шкільного курсу географії дають практичні форми навчання учнів: екскурсії, практичні дослідження на місцевості, походи тощо.

  Вже стало доброю традицією проводити районні семінари географів у вигляді практичних занять на місцевості та екскурсій. Не став винятком і семінар учителів географії, який відбувся 14 листопада 2019 року на базі Лівинецького ЗЗСО з теми: «Польові дослідження як умова особистісно-професійного розвитку вчителів географії в умовах реалізації концепції НУШ».

  Робота семінару складалась з теоретичної та практичної частин.  Перша частина проходила у стінах Лівинецького ЗЗСО і включала методично-інформаційні аспекти формування ключових географічних компетентностей у контексті вимог Концепції нової української школи.

  Олег Матковський, завідувач районним методичним кабінетом управління освіти, ознайомив з програмою семінару, зробив детальний аналіз II-го етапу учнівської олімпіади з географії: участь учнів району в олімпіаді, їх результативність, аналіз складності завдань та формування команди на участь у III (обласному) етапі олімпіади.

  Василь Олександрович Перепічка, учитель географії Лівинецького ЗЗСО провів майстер-клас з теми: «Елементи геології в шкільних курсах природознавства та географії», де відзначив важливість саме практичних занять на місцевості при вивченні внутрішніх і зовнішніх рельєфотвірних чинників і процесів.

  Практичним продовженням семінару була «Школа юного спелеолога» у вигляді екскурсійної поїздки учителів географії району до «Кришталевої печери», яка знаходиться у с.Кривче Борщівського району Тернопільської області. Географи мали можливість наочно ознайомитись із карстовими процесами та умовами утворення мінералів у печері.

  Підводячи підсумки роботи практичного семінару, вчителі висловили вдячність адміністрації Лівинецького ЗЗСО, і особливо учителю географії Перепічці Василю Олександровичу за проведений майстер-клас, вдало продуману тематику, організацію та місце проведення семінару.

  По завершенні роботи семінару було прийнято та обговорено ряд рекомендацій.

                 « повернутися до списку новин