Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Всеукраїнська військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

24.05.2019 в смт. Кельменці на базі Центрального стадіону відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому прийняли участь команди ЗЗСО району.

Із вітальним словом виступила Любов Мартинюк начальник управління освіти райдержадміністрації, яка побажала чесних змагань та досягнення успіхів не тільки на районному етапі.

Джури проходили випробування на наступних локаціях: Творчо-мистецький звіт «Ватра», конкурс звітів про Добре діло, Інтелектуальна гра-вікторина «Відун», Козацька забава «Перетягування линви », Підтягування на перекладині, Метання гранати, Конкурс строю та пісні «Впоряд», Стрільба із пневматичної зброї «Стрільба», Розбирання і збирання автомата АК та спорядження магазину набоями.

Підбиваючи підсумки заступник начальника управління освіти райдержадміністрації Жанна Галай подякувала за участь та нагородила грамотами й цінними призами переможців за ІІІ місце рій «Славні лицарі» Новоселецького НВК, за ІІ місце рій «Стріла» Ленковецького НВК та за І місце рій «Звитяга» Кельменецького ліцею-опорного закладу.« повернутися до списку новин