Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Історична правда…

Нема без кореня рослини,

А нас, людей, без Батьківщини.

 

Першим святом державного та історичного значення в 2019 році є День Соборності та Свободи України, яке ми відзначаємо 22 січня.

Протягом тижня в Нелиповецькому навчальному закладі відбулася низка заходів, присвячена знаменній даті та історичним подіям тижня:

Історія України… Забуті імена, викреслені з пам’яті цілі сторінки, зруйновані могили, поламані хрести. І саме в цей день в Нелиповецькому НВК воскресили в пам'яті одну із сторінок нашої Батьківщини - відбулася тематична лінійка, присвячена Дню Соборності України. Перед учнями закладу виступила мобільна група, яка розповіла про видатну історичну подію (вч. історії Попович О.І.)

До цієї дати також була підготовлена в бібліотеці виставка ілюстративних матеріалів (бібліотекар Требик А.І.)

Протягом тижня пройшли години спілкування до Дня Соборності України та Міжнародного дня памяті  жертв Голокосту (класоводи, кл. керівники).

На уроках історії діти більш детальніше розглянули всі події, які стали

реальним кроком до об'єднання українських земель, що вплинув на подальші національно-політичні процеси в Україні (вч. історії Попович О.І.)

До Міжнародного дня памяті  жертв Голокосту лідерами учнівського самоврядування були проведені інформаційно-пізнавальні хвилини (пед.-організатор Ранецька Т.С.)

29 січня до Дня пам’яті героїв Крутів в закладі проведена година пам’яті «Пам’ятаймо героїв» (вч. історії Попович О.І.)

Битві під Крутами були приурочені уроки памяті «Нас тут триста, як скло, товариства полягло» (класоводи, кл. керівники).

Проведені заходи спрямовані на виховання почуття патріотизму та національної гордості, поваги до історичного минулого українського народу та розуміння необхідності його консолідації в сучасних умовах.« повернутися до списку новин