Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Предметна декада ШМО вчителів початкової ланки Росошанівського НВК

Нехай учитель поспішає до дітей, радіє кожній зустрічі з ними, тоді й діти поспішатимуть у школу і щиро радітимуть кожній зустрічі зі своїм учителем. Ш. Амонашвілі

 

У другій половині січня  у Росошанівському НВК   проводилась   декада ШМО вчителів початкових класів .

Девіз декади: Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий.

Розпочалась декада організаційною лінійкою, на якій учні познайомилися з планом проведення  та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань та активну участь у всіх запланованих заходах.

Дуже цікавими та пізнавальними для  колег були відкриті уроки у1 класі  з предмету «Я досліджую світ», (вчитель Мартинюк Н.В.)  на тему «Я мандрівник та дослідник» , де маленькі дослідники мандрували до Антарктиди і проводили досліди з льодом та снігом . Також , всі учні початкової ланки взяли участь  реалізації  навчального проекту  «Як допомогти тваринам та птахам взимку», кінцевим результатом  якого  було виготовлення та розвішування годівничок  .

  Молоді вчителі  Мойсюк О.С. та Федорюк І.В. презентували  уроки з математики у 2 класі «Таблиця ділення на 3» , та у 4 класі з української мови на тему «Особові займенники».

 Класовод  3класу  Бамбуляк Л.В.запросила колег на відкритий  урок з   позакласного  читання на тему «Байка», на якому разом з вчителем – асистентом Гуцул С.В. показали роботу в інклюзивному класі.

 Захоплюючими  були зимові ігри та розваги дітей на свіжому повітрі.

 Завершальним етапом тижня, було засідання МО на чолі з головою Бамбуляк Л.В., на якому підводились підсумки декади та накреслювались завдання на наступний рік.

Декада початкової школи ще раз переконує у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!

 « повернутися до списку новин