Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Тиждень вшанування пам’яті видатних митців України в Нелиповецькому НВК

Стало доброю традицією у Нелиповецькому НВК напередодні дня народження та пам’яті Кобзаря проводити Шевченківські дні. Талант Шевченка, його допитливість, надзвичайна любов до своєї землі, праця над собою – все це було підставою для появи в Україні геніальної людини. Ми у нашому навчальному закладі пишаємося тим, що визначний письменник та художник народився на нашій українській землі.  

        Учні та вчителі НВК серйозно та відповідально поставились до проведення Шевченківських днів. Вчителі початкових класів провели у класних колективах тематичні  години спілкування «Шевченко серед нас», взяли участь у конкурсі малюнків до творів Шевченка.  

      Вчитель української мови та літератури Рижа О.І. підготувала і провела з учнями 5-6 класів цікавий захід – конкурс читців «Жива душа поезії Т.Г.Шевченка». Учні у своєрідній формі розповіли про сторінки життєвого шляху поета, звучали його поезії, демонструвалися театральні сценки з творів Великого Кобзаря.

     Для учнів 9-11 класів проведена наукова конференція «Шевченко – успішний українець». Вчителі української мови та літератури Гордич А.І., Головатюк А.Л. добре підготували учнів до Шевченківських днів. Старшокласники успішно захищали свої власні проекти. Було цікаво спостерігати за активною роботою учнів, які артистично розповідали поезії, створювали сценічні мініатюри за творами Т.Г.Шевченка.

На завершення Тижня  був  проведений інтелектуальний конкурс-естафета для учнів 9-11 класів «Гонитва за призами», присвячений вшануванню пам′яті великого Кобзаря. Школярі продемонстрували хороші знання творів Шевченка, сторінок його життя. Проведений Шевченківський тиждень  і виявив велику любов, повагу та інтерес учнів до вивчення творчості Тараса Григоровича Шевченка.

    Упродовж  тижня також проводились заходи з нагоди  відзначення 70?річчя від дня народження основоположника української естрадної музики, композитора  Володимира Івасюка (за окремим планом). Особливо запам′яталась лінійка пам’яті для учнів 5-11кл. «Пісня завжди з нами», підготовлена учнями 9 класу та їхнім класним керівником Гордич А.І. Діти мали змогу ознайомитися з короткою біографією славного митця буковинського краю, переглянути  уривки відеофільмів, презентації по творчості композитора, послухати його незабутні пісні.« повернутися до списку новин