Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Свято «Прощання з Букварем» у Росошанівському НВК

Ніколи не забудемо
Про друга Букваря.
Ми завжди вчитись будемо
Для щастя і добра!

 

Нова школа – нові форми проведення традиційних свят. В Росошанівському НВК  цікаво та креативно   першокласники відзначили своє перше досягнення в навчанні -  свято «Прощання з Букварем». Вони опанували найважливішу книгу в своєму житті – БУКВАР, адже це найголовніший етап у житті першокласників.

До цього свята їх підготувала молодий педагог, класовод Мартинюк Надія  Василівна, а заступники директора  Ніколаєнко Л.В. та Комерзан С.В. вручили грамоти – подяки дітям від Букварика.

Відсвяткували школярі  разом зі своїми родинами: мамами, татами, дідусями і бабусями. Діти із задоволенням продемонстрували батькам та педагогам своє вміння злагоджено співати пісні, інсценувати, виразно читати улюблені вірші.  Сподіваємося, що свято надовго запам"ятається першачкам та посилить у них бажання читати цікаві книжки. А розумний Букварик знову і знову буде навчати читанню найменших школярів.

Успіхів вам, першокласники, в оволодінні величезним багажем знань, які підготувала вам школа!  « повернутися до списку новин