Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Досвід м. Кам'янець-Подільський для молоді Кельменеччини

Досвід це найприємніша річ яку здобуває кожна людина, а особливо якщо це молодь.Саме тому активна молодь Кельменеччини 22.12.2018 року, за підтримки Управління освіти райдержадміністрації, здійснила візит до м. Кам'янець-Подільський, щоб познайомитись із роботою молодіжного центру «Loveka» та Молодіжної ради м. Кам'янець-Подільський.

Зустріч відбулась у приміщенні молодіжного центру, який вразив молодь своїм неординарним дизайном, затишною атмосферою та ресурсними можливостями (ноутбук, проектор, екран, книги та багато іншого).
Із вітальним словом виступили заступник міського голови Вадим Савчук та заступник завідувача відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики міської ради Лілія Шкира. Які розповіли про досягнення молоді міста та поділилися нещодавнім здобутком, а саме Всеукраїнською відзнакою «Молодіжна столиця України 2019».
Далі слово взяла голова Молодіжної ради міста Яна Романішена, яка розповіла про усі тонкощі роботи Молодіжної ради та представила структуру консультативно-дорадчого органу. Також вона представила команду своїх однодумців, які розкрили особливості своїх напрямків в роботі Молодіжної ради міста.
Молодь Кельменеччини найцінніші поради взяла до уваги і розпочинає роботу над утворення власної Молодіжної ради та запрошує реєструватись за посиланням https://goo.gl/forms/YrWjlS5GXDaFkZOS2« повернутися до списку новин