Секрети педагогічної майстерності в умовах НУШ
12 квітня 2019 року в Бурдюзькому навчально-виховному комплексі пройшов семінар вчителів початкових класів, які навчають учнів 1 класу з проблеми «Секрети педагогічної майстерності в умовах НУШ».
Метою семінару було розкрити учасникам творчий підхід до реалізації ідей Нової української школи в практиці роботи закладу. До присутніх із вітальним словом звернувся директор НВК Бордюжан О.В., який ознайомив присутніх із особливостями організації освітнього процесу та створення умов для реалізації Концепції Нової української школи в закладі.
З планом роботи семінару вчителів ознайомила Грицик А.В .,методист РМК.
В ході практичної частини учитель 1 класу Гуцул А.В. провела ранкову зустріч на тему: «Великдень» та урок математики «Повторення і систематизація додавання і віднімання одноцифрових чисел до двоцифрових». Вчитель високопрофесійно використала методи і засоби навчання математики, які активізували діяльність першокласників, один з ефективних засобів формування у дітей обчислювальних навичок – педагогічну технологію «Шість цеглинок». Доцільно використала інтерактивну дошку. Усе продумано до найменших деталей: кожне слово, кожне завдання- це частина єдиного цілісного процесу пізнання. Немає нераціональних завдань, випадкової інформації, бездумного заучування. Усі завдання чітко підпорядковані одній меті: процес пізнання має бути цікавим, успіш ним і викликати в дитини бажання його продовжувати.
Анастасія Віталіївна поділилася досвідом з колегами щодо організації освітнього простору в класній кімнаті, який сприяє вільному розвитку творчої собистості дитини.
Веселу перерву «Простір щасливих дітей» для першокласників організувала педагог-організатор Бойко С.І.
Учасники семінару побачили практичне використання нових технологій та активних методів навчання, обговорили сучасні форми і прийоми роботи з дітьми в освітньому процесі Нової української школи.
Педагоги ділилися досвідом та отримали позитивні враження в результаті спільної роботи. Семінар пройшов у дружній теплій атмосфері.
Змінюється час. Міняються діти, вчителі, батьки. Школа теж змінює свої орієнтири. Тому вислів: «Не дитина для школи, а школа для дитини» у Бурдюзькому закладі є дуже актуальним.
Шановні колеги! Бажаємо успіхів у оволодінні новими ідеями, впевненості у власних силах, натхнення та творчих злетів.