Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День працівників освіти

Учителя не випадково називають високим іменем народний.

Його мудрість творить ту складну річ, яку прийнято називати

наступністю поколінь.

В. Сухомлинський

          3 жовтня 2018 року в приміщенні  районного Будинку народної творчості та дозвілля відбулося  свято, приурочене Дню працівників освіти.

На захід  завітали керівники та педагоги з усіх  навчальних закладів району, ветерани педагогічної праці. 

        Освітян з професійним святом привітав перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк.  Він зазначив, що професія вчителя – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець та почуттів, адже вони прищеплюють своїм вихованцям любов до знань, сіють в їх серцях зерна прекрасного, світлого, вічного, відкривають складний духовний світ буття.

          Зі словами привітання до вчительства району звернулися начальник управління освіти райдержадміністрації Любов Мартинюк та голова райкому профспілки працівників освіти Таїсія Паламар. Любов Іванівна наголосила, що кожен,  хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання – ВЧИТЕЛЬ .  Таїсія Миколаївна  побажала всім присутнім здоров’я,  творчих здобутків на педагогічній ниві.

       Під час проведення урочистої частини вчителі отримали Почесні грамоти районної державної адміністрації та  районної ради, грамоти управління освіти райдержадміністрації та райкому профспілки працівників освіти за  сумлінну працю, досягнення вагомих результатів у навчанні і вихованні підростаючого покоління та з нагоди  відзначення в районі Дня працівників освіти. 

     Управління освіти висловлює подяку за підготовку заходу заступникові директора з виховної роботи Кельменецького ліцею-опорного закладу Тетяні Адамчук,  учням та педагогам вищезгаданого закладу, Кельменецькому районному дитячо-юнацькому центру та закладам дошкільної освіти селища Кельменці, танцювальному ансамблю  «Зеленчанка», ансамблю бузовичан «Горлиця»,  Ігорю Доманчуку  та Дмитру Требику- вчителям  музичного мистецтва Перковецького  НВК  та Лівинецької ЗОШ, Миколі Ганіну - вчителю-ветерану педагогічної ниви.

Щиро вдячні Вам, педагоги,  за сумлінну працю.

 Зі святом Вас!« повернутися до списку новин