Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Зі святом Останнього дзвоника!

Сьогодні по – особливому святковий день у шкільних родинах закладів освіти  району, який сповіщає про закінчення навчального року.

Дорогі учні, шановні вчителі та батьки! Вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке вперше відбувається в незвичному онлайн режимі.

Позаду три місяці дистанційного навчання без живого спілкування з друзями - однокласниками, вчителями,  з цікавими спогадами зі шкільного життя.

Для багатьох школярів Останній дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож нехай літні канікули пройдуть цікаво, здорово та щасливо!

А вам, випускники, високого злету, міцних крил і щасливого приземлення на життєвій дорозі. Вірю, що ви реалізуєте власні сили, здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами нашої країни.

Дякуючи натхненній праці вчителів району, наполегливості та впевненості в своїх силах учнів, щоденній підтримці батьків ми успішно підійшли до завершення  2019/2020 навчального року.

Щастя всім, добра, міцного здоров'я та успіхів!

Зі святом!

 

В.о. начальника відділу освіти

Кельменецької РДА                                                                                Аліна  МОСКОВЧУК

 

                « повернутися до списку новин