Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Дружній візит: система освіти Республіки Молдова

24 січня  2019 року делегація директорів закладів загальної середньої освіти  Кельменецького району на чолі з начальником управління освіти райдержадміністрації Любов’ю Мартинюк взяли участь у семінарі «Сучасна школа: менеджмент і перспективи розвитку» у м. Бричень Республіка Молдова.

З вітальним словом до членів делегації звернувся губернатор Бриченського району Міхаіл Гнатюк. Начальник управління освіти, молоді та спорту Бриченського району Віталій Штирбу ознайомив присутніх з управлінською структурою та структурою освіти в Республіці Молдова. Про розвиток системи освіти Кельменецького району доповідала  начальник управління освіти Любов Мартинюк. У рамках дружнього візиту начальники управлінь освіти підписали Угоду про партнерство між Управлінням освіти, молоді та спорту Бриченського району Республіки Молдова та управлінням освіти Кельменецької райдержадміністрації.

Також в ході зустрічі члени делегації мали нагоду відвідати теоретичний ліцей №1, дошкільний заклад освіти «Казка»,  дитячо-юнацьку спортивну школу м. Бричень, спеціалізовану школу боксу в с.Гриманкауци, теоретичний ліцей с.Тецкань.« повернутися до списку новин