Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Зустріч учнів Нелиповецького НВК з майором Ніколайчуком Вадимом Ростиславовичем, учасником бойових дій на Сході

Сумна ця осінь й сповнена тривоги

За нашу землю, де бої ідуть.

Так хочеться скоріше перемоги,

Коли війська ворожі геть підуть…

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників 4 жовтня 2018 року у  Нелиповецькому НВК відбулася зустріч учнів 10-11 класів з учасником ООС офіцером оперативного командування «Захід» Збройних Сил України майором Ніколайчуком Вадимом Ростиславовичем.

Своє спілкування зі старшокласниками Вадим Ростиславович почав з того, що розповів про те, як потрібно школярам працювати над собою, щоб чогось досягти в житті. Офіцер наголосив на тому, що здійснення мрій і бажань відбуваються лише в тому випадку, якщо виховувати в собі самодисципліну і силу волі.

З глибоким сумом та болем в очах офіцер Збройних Сил України ділився з учнями спогадами, розповів школярам, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це.

Майор Ніколайчук В.Р. щиро подякував дітям за те, що вони морально підтримують їх своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою.

Події останніх місяців у котрий раз довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави.

Завершилася зустріч фотографією на пам`ять.

Такі уроки мужності назавжди залишаться у пам’яті учнів та стануть справжніми уроками життя.« повернутися до списку новин