Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Всесвітній день Землі в Дністрівському НВК

У день Землі в різних країнах лунає Дзвін миру, закликаючи людей відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. Земля – це величезний дар, ресурси якого буде неможливо використовувати вічно. Ми маємо про це пам'ятати.

Саме в цей день кожен житель планети може долучитися до  захисту та відновлення довкілля: очистити від сміття парк, берег  річки, посадити дерево та інше.

          22 квітня колектив працівників Дністрівського НВК також не залишились осторонь і взяв участь у проведенні Всеукраїнської весняної толоки  з прибирання території села.  Працівники взяли участь в облагородженні парку біля пам’ятника загиблих воїнів-односельчан, а саме просапали клумби, обрізали сухе гілля дерев і кущів, очистили площу від торішнього листя, трави та побутових відходів.

         Всі ми прагнемо досягти спільної мети – зробити наше рідне село чистим і охайним. То ж будьмо господарями на тій території, де проживаємо і починаймо із себе робити світ кращим!« повернутися до списку новин