Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«Ми козацького роду нащадки»

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у День Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Славні традиції козацтва шанує і молоде покоління Нелиповецького НВК.                                                                                                

З метою вшанування військових традицій та перемог українського народу, мужності і героїзму нинішніх захисників України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді, в нашому навчальному закладі з 08.10 по 12.10.2018 року були сплановані та проведені під гаслом «Ми козацького роду нащадки» наступні заходи:

Відкрила тиждень організаційна лінійка, на якій учнів ознайомили з планом роботи тижня (заст. директора з ВР Федорюк Н.А.)

Протягом тижня пройшли Уроки мужності, присвячені Дню захисника України (класоводи, кл. керівники 1-11 кл.)

Бібліотечний актив здійснив бібліомандри в країну козаків, де учні закладу  дізналися  про те, «як козаки здоровими були».

Яскраву гру з елементами квесту «Як козаки скарби шукали» для учнів молодшої ланки підготував 3 клас. Гості свята дізналися про історію виникнення козацтва, про славні традиції наших предків. Діти під час пошуків проявили артистизм, кмітливість, життєві навички (класовод Косташ Г.І.)

Також учням закладу запам’яталося спортивне свято до Дня українського козацтва - козацькі забави, в якому прийняли участь самі спритні та сильні учні 8-11 класів (вч. фізвиховання Бажура В.В.)

Підсумком тижня стала тематична година до Дня захисника України, яку підготували учні 5 класу (кл. керівник Попович С.А.)

 Таким чином, славні козацькі традиції житимуть до тих пір, доки ми їх будемо пам’ятати, тому що «без минулого немає майбутнього».



« повернутися до списку новин