Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулася апаратна нарада працівників управління освіти

5 лютого  2019 року  відбулася апаратна нарада  працівників управління освіти райдержадміністрації.

Начальник управління освіти районної державної адміністрації Любов Іванівна Мартинюк   звернула увагу на відвідування дітей закладів загальної середньої освіти, кількість захворювання, на стан вакцинації дітей дошкільного та шкільного віку, на вчасне проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників району, дотримання  дисципліни  під час робочого дня.

Л.П. Андрущак, начальник  відділу моніторингу, інспектування  навчальних закладів та методичної роботи, працює над визначенням стану захворюваності дітей в ЗЗСО району, здійснює щоденний моніторинг відвідування учнями  навчальних закладів району та стан вакцинації.

Головний спеціаліст управління освіти райдержадміністрації Т.Г. Гарюк повідомила про те, що розпочалася реєстрація на проходження ЗНО, здійснює щоденний моніторинг відвідування учнями  навчальних закладів району та стан вакцинації.

А.І. Московчук, головний спеціаліст управління освіти з питань кадрової роботи, працює над виданням наказів «Про проведення моніторингових перевірок харчоблоків закладів освіти району», «Про посилення контролю та безпеки організації харчування у закладах освіти району», «Про план роботи з персоналом на 2019 рік», видає довідки на пільги педагогам-пенсіонерам, готує замовлення документів про освіту для випускників  9, 11 класів району.

Завідувач районним методичним кабінетом О. В. Матковський готує атестаційні матеріали до засідання атестаційної комісії районного рівня, працює над наказом «Про проведення І етапу обласної олімпіади «Наш рідний край»».

Методист районного  методкабінету А. В. Грицик готує інформацію про віковий склад вчителів початкових класів, пропозиції щодо оснащення ЗЗСО засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів, готується до  проведення районного  семінару вчителів початкових класів (Михайлівський НВК, 2 клас).

Т.М. Паламар, методист РМК, повідомила про участь учнів району в  конкурсі «Левеня», «Кенгуру», про хід олімпіад обласного рівня з базових дисциплін, про забезпеченість кабінетів  природничо-математичного циклу, про підготовку до проведення семінару з вчителями інформатики.

Є.В. Яцишена, методист РМК, працює над матеріалами щодо проведення гри «Соняшник» (в зв’язку з карантином реєстрацію на участь у грі продовжено), над листом «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови в Україні», над підсумковим наказом про семінар вчителів художньо-естетичного напрямку.

О. І. Ткач, методист РМК, роздає матеріали для роботи факультативного курсу «Християнська етика»,  готує документацію до змагань обласного рівня «Волейбол-хлопці»,  до проведення семінару вчителів фізичного виховання на базі Бузовицького НВК та олімпіади з історії  (ІІІ етап).

І.В. Яцишена, методист РМК,  готує матеріали для керівників ЗЗСО щодо участі в конкурсі  мікропроектів, оголошеного  Посольством Німеччини в Україні,  участі у Всеукраїнському освітньому проекті зі сталого розвитку «Збудуй своє майбутнє», конкурсі  соціальних проектів для сільських громад на підтримку шкіл, бібліотек від компанії «Байєр». Повідомлено закладам освіти про конкурс есе для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток».

О. С. Гуль, юрист  управління освіти, працює над  видачею наказів «Про вивчення стану діяльності щодо організації роботи із зверненнями громадян  у 2019 році», «Про вивчення роботи з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти району в 2018 році», «Про вивчення стану діяльності закладів освіти району щодо дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку в 2018 році», над підготовкою договорів та оприлюдненням їх в «Прозоро».

Методист РМК психологічної служби Т.М. Музика готується до проведення семінару практичних психологів на базі Ленковецького ДНЗ, надає методичні рекомендації  психологам інклюзивного центру,  займається вивченням поведінкових дій підлітків району, підбором корекційних програм для здійснення корекції депресивних та емоційних станів дітей.

По завершенні  наради  працівники управління освіти отримали доручення.

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?°???°???°?????° ???°???°???°"« повернутися до списку новин