Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулось ЗНО з української мови та літератури

У вівторок, 30 червня 2020 року,  відбулось обов’язкове для усіх учасників зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, результати якого зараховуватимуться як вступний іспит для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів та  як державна підсумкова атестація навчального курсу з української мови та літератури для всіх випускників.

До пункту тестування Кельменецького ліцею-опорного закладу прибуло 247 осіб з нашого району та м.Новодністровськ.

В організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання  було виділено 23 аудиторії,  в яких працювало 57 старших інструкторів, інструкторів, чергових та 2 медичних працівників.  

Підготовку та облаштування кабінетів до тестування було здійснено ще за кілька днів до тестування. Чітко дотримані всі вимоги щодо регламенту проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Працівники пункту та учасники перед початком тестування пройшли температурний скринінг.

Уповноваженою особою Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, заступником директора Центру якості освіти Андрієм Миколайовичем  Вовком  було проведено інструктаж щодо організації проведення ЗНО з української мови та літератури. Особлива увага була звернута на дотримання дистанції та маскового режиму.

Перед початком тестування в.о. начальника відділу освіти Кельменецької райдержадміністрації Аліна Московчук побажала усім учасникам ЗНО успіхів та позитивних результатів.

Завдяки злагодженій роботі відповідального за Кельменецький пункт тестування, директора Кельменецького ліцею – опорного закладу Валерія Горобієвського, відповідальної особи в окрузі Олега Білобрицького, помічника відповідального за пункт проведення ЗНО Віктора Голубєва та всіх задіяних осіб зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури було проведено на найвищому рівні.

                 « повернутися до списку новин