Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Ефективні та об’єднуючі комунікації для освітян

    31 січня у м. Києві відбувся  1-денний тренінг з Ненасильницької Комунікації Еви Рамбали, міжнародної сертифікованої тренерки з Угорщини.

    Отримала стипендію і мала можливість долучитись до надзвичайно важливого проекту для вчителів, шкільних психологів, та директорів шкіл зі всієї України - «Ефективні та об’єднуючі комунікації для освітян» вчителька Бабинського ЗЗСО Сосніна Ірина Володимирівна.

    Для чого нам Ненасильницька комунікація? Що таке спілкування без насильства?Даний метод комунікації надає нам конкретні, дієві засоби та інструменти, які легко можна застосувати в житті. Якщо ми живемо відповідно до цих правил, взаємодія і взаємозв’язок з навколишнім середовищем та самим собою стають значно простішими. Це метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє знайти спільну мову навіть у складних конфліктних ситуаціях, враховуючи почуття і потреби кожної людини. Метод заснований у 60-х роках американським психологом доктором Маршаллом Б. Розенбергом і користується заслуженою популярністю у світі, оскільки прокладає шлях до зцілення та примирення і однаково ефективно працює у близьких і родинних стосунках, спілкуванні з колегами та дітьми, в школах та організаціях, в системі охорони здоров’я поліції та на лінії фронту. Метод ННК визнано одним із найефективніших способів примирення і відновлення порозуміння між людьми у світі.

Сказати, що такі тренінги дуже важливі, то не сказати нічого! Якщо ви зацікавилися методом Ненасильницької комунікації, більше інформації знайдете на сайті http://www.empatia.pro/     « повернутися до списку новин