Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Вас пам’ятати будемо завжди,

Із вами будемо боротись за країну.

За ту країну, де нема брехні,

За нашу й вашу мирну Україну…

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності.

         З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні 18 лютого учні   Мошанецької школи долучилися до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам'яті». У фойє школи організовано тематичну виставку «Герої не вмирають».  20 лютого для учнів 1-9 класів було проведено тематичну лінійку-реквієм  «А Сотня відлетіла в небеса», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.   Діти у віршованій формі розповіли про події тих днів на Майдані, згадали Героїв Небесної Сотні, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» були запалені свічки, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. Ще довго на очах учасників залишаться сльози, вони не дадуть пам’яті забути імена Героїв Небесної Сотні. Тремтливе   мерехтіння  свічок,  блакитно-жовті стрічки і, звичайно, пісня «Пливе кача» це  головні  атрибути сьогоднішньої   події.  Вони назавжди   закарбуються  в  душах  юних вихованців   нашої   школи.   А свічки  віри,  надії  і  любові  до  нашої  матері України  горітимуть   вічно. 

І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом з нами. Слава Україні Героям слава, Слава Героям Майдану!« повернутися до списку новин