Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Вітаємо з перемогою на державному рівні!

 Завдяки систематичній, титанічній, розумній та наполегливій співпраці вчителів та учнів Кельменецький  ліцей-опорний заклад завжди тішить своїми перемогами та успіхами в конкурсах, олімпіадах, турнірах, змаганнях.

   Цьогоріч Ілаш Валерія Олегівна, учениця 11-А класу Кельменецького ліцею – опорного закладу, виборола  ІІІ місце в ІV (Всеукраїнському) етапі  ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Це велика перемога! Адже мовно-літературний конкурс вимагає від учнів  літературних здібностей, творчості, креативності, неповторності.

Завдяки творчому підходу, неймовірній працьовитості, ентузіазмові й високому професіоналізму вчителя української мови та літератури Кривої Дани Василівни, вчителя вищої категорії, вчителя – методиста, лауреата премії імені О. Поповича,  і стала можливою якісна підготовка, супровід і, як результат, -  перемога її учениці.

 

Нехай збуваються всі мрії та сподівання твої, Валеріє!  Нехай успіх, перемоги супроводжують тебе, Валеріє, і вас, Дано Василівно, в житті, а результати праці приносять радість, задоволення, нові відкриття та звершення!« повернутися до списку новин