Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Засідання районного методичного об’єднання вчителів математики

19 березня на базі Бабинського закладу загальної середньої освіти відбувся районний семінар вчителів математики з проблеми «Формування життєвих компетентностей учнів у процесі вивчення математики».

Гостей радо зустріли директор закладу Толошняк Валентина Володимирівна, педагогічний, батьківський та учнівські колективи,  які креативно розповіли про рідну школу та рідне село.

На уроці узагальнення та систематизації знань з алгебри у 9 класі з теми «Арифметична і геометрична прогресії» вчитель математики Стрільчук Майя Анатоліївна  використала сучасні методи навчання, що дало можливість активізувати розумову діяльність учнів, сприяти підвищенню в них інтересу до вивчення математики,  розвивати  математичне мислення, а також  звернула особливу увагу учнів на підготовку до ДПА та використала елементи завдань «Крок до ЗНО»

Під час проведення майстер класу вчитель математики та інформатики Кульчак Марина Венедиктівна ознайомила присутніх з елементами  STEM-освіти, як дієвого інструменту розвитку в учнів ключових компетентностей і навичок майбутнього на прикладі STEM – уроку «Голограма зі смартфону». А також вихованці гуртка  «Робототехніки» презентували своє інноваційне рішення в рамках глобального міжнародного проекту "Вперед на орбіту" та продемонстрували виконання програмованих місій роботом на спеціальному полі.

Далі учасники семінару із задоволенням взяли участь у практикумі «Розв’язування олімпіадних задач з математики».

Під час колективного обговорення учасниками семінару проаналізовано результативність  в ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнських  учнівських олімпіад з математики та обговорено участь у  Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». Методист райметодкабінету  Паламар Таїсія Миколаївна звернула особливу увагу на роботу вчителів із здібними та обдарованими учнями.

Останнім етапом семінару було підведення підсумків роботи та прийняття методичних рекомендації для вчителів математики, щодо формування життєвих компетентностей учнів у процесі вивчення математики.« повернутися до списку новин