Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Пам'ять про Великого Кобзаря

Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас.

Він – як сама душа нашого народу, правдива  і щира…

Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах

і в наших піснях, у глибинах, найзаповітніших

помислах кожного, чий дух здатен розвиватись.

Олесь  Гончар

 

Відповідно до річного плану роботи  Росошанівського НВК  традиційно у березневі дні проходять  заходи, приурочені пам’яті великого українського поета, художника, Пророка, Генія, чия поетична творчість є однією з найкращих сторінок світової культури – Тараса Шевченка.

Протягом 04-07.03.2019 учні мали змогу поринути у різноманітний світ краси та принад  Шевченкових поезій під час  конкурсу декламаторів «Шевченкове слово». Тиждень було розпочато урочистою лінійкою  «Шлях Великого Кобзаря», виставкою «Шевченко і світ ». Цікавими та змістовними були літературний брейн-ринг «Читаючи Кобзаря» серед старших класів (вчитель Мельник Т.В.), літературна вітальня « Шевченка нам не забути», гра-естафета, відкритий урок у 5 класі «Т.Шевченко. «Садок вишневий коло хати». Перлина пейзажної лірики» (вчитель Дідик М.М.).

Особливим для учнів нашого закладу було й те, що вони поглибили знання про життя та творчість Тараса Шевченка, взявши участь у дистанційному конкурсі від «Всеосвіти» «Садок вишневий коло хати» та пройшли реєстрацію на Всеукраїнський конкурс «#ТГШ: Таємниця генія Шевченка», участь у якому розпочнеться 12 березня.

Твори поета перекладені багатьма мовами, вони розповідають світу про Україну. Ми ще неодноразово звернемось до творчості Великого Кобзаря!« повернутися до списку новин