Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Проведення методичного тижня в Росошанівському НВК «Я атестуюсь»

Сучасний урок - це твір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня

 

Щороку в ІІ семестрі в Росошанівському НВК  організовується методичний тиждень педагогічної майстерності «Я атестуюсь» з метою професійного зростання педагогічного колективу, активізації творчості вчителів, поширення передового педагогічного досвіду. Така нетрадиційна форма науково-методичної роботи сприяє активізації всього педагогічного ко­лективу, спонукає до творчості, постійної самоосвіти, активного впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

Проведенню тижня передувала певна робота. На методичній оперативці був розроблений план проведення тижня, призначені відповідальні за проведення  заходів та відкритих уроків в рамках окресленої теми. Заступник директора з навчально-виховної роботи  Ніколаєнко Л.В. провела методичні консультації для організації запланованих заходів, запропонувала методичні рекомендації для успішного проведення відкритих уроків.

З метою поширення передового педагогічного досвіду  протягом тижня проводилась такі методичні заходи  -   «Грані майстерності» творчі звіти вчителів, які атестуються. (відкриті уроки ,творчі портрети, презентації власних доробок).     

Ніколаєнко Л.В., заступник директора з НВР  ознайомила з презентацією: «Сучасні підходи до організації та проведення атестації педагогічних працівників».

   Логічним продовженням роботи стало проведення семінару – практикуму  «Формування творчого мислення та життєвих компетенцій учасників навчально – виховного процесу шляхом проведення практичних та тренінгових занять», які провела заступник директора з НВР та практичний психолог Руда М.С .

 У заключному слові   директор НВК Кульчевич Т.М. подякувала  колегам за підготовку матеріалів, презентації досвідів  і побажала їм  високих  досягнень у подальшій роботі.

 « повернутися до списку новин