Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

До уваги випускників 2020 року

ЮНАКАМ ТА ДІВЧАТАМ, ЯКІ ДОСІ НЕ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ПОДАЛЬШОЮ ОСВІТОЮ, ПРОПОНУЮТЬ ОЗНАЙОМИТИСЯ З ОСНОВНИМИ ПЕРЕВАГАМИ НАВЧАННЯ В ВІЙСЬКОВИХ КОЛЕДЖАХ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ. ПРО ЦЕ ПОВІДОМЛЯЄ КЕЛЬМЕНЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

Запрошуються особи з числа військовослужбовців рядового, сержантського складу та цивільної молоді. 

У Військових коледжах на базі повної загальної середньої освіти здійснюється підготовка військових фахівців з освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

Навчання є безкоштовним, як і проживання, харчування та медичне забезпечення. Навчальний процесс триває усього 2,5 роки та передбачає можливість подальшого навчання випускників коледжу за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» у вищих військових навчальних закладах.

Широкий вибір спеціальностей на будь-який смак та навчання в кращих військових вишах Львова, Одеси, Харкова чи Полтави.

Після закінчення коледжу випускники, відповідно до здобутої спеціальності, призначаються на посади сержантського (старшинського складу) до лав ЗСУ.
Навчання курсантів у Військовому коледжі здійснюється в статусі військовослужбовця протягом усього строку навчання.
Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» приймаються на перший курс на денну форму навчання відповідно до державного замовлення особи, які здобули повну загальну середню освіту, відповідають вимогам Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Положення про проходження громадянами України військової служби у ЗСУ.

У Військовому коледжі сержантського складу майбутні фахівці отримують знання, уміння, навички, які забезпечують їх культурний та духовний розвиток.

Роль сержанта в сучасному війську набуває престижного статусу відповідно до натівських стандартів та надає низку перспектив і можливостей самореалізації, кар’єрного зростання.

Кожному випускнику гарантоване стовідсоткове працевлаштування. Посадовий оклад командира взводу сержанта становить майже стільки ж, як і в командира взводу офіцера – від 15000 грн.

Сертифікати із ЗНО не є обов’язковими при вступі цього річ. Їх можна подати за власним бажанням, щоб не складати іспити.

За детальною інформацією вертайтеся до Кельменецького районного військового комісаріату

Перелік навчальних закладів

Військовий коледж сержантського складу Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

61023, м. Харків-23, вул. Сумська, 77/79.

Тел.: +38 (067) 576-52-15; +38 (050) 538-82-46; +38 (096) 381-01-89

Електронна пошта: info@hups.mil.gov.ua

Веб-сайт http://www.hups.mil.gov.ua/vijskovij-koledzh-serzhantskogo-skladu/

Здійснює підготовку військових фахівців з експлуатація авіаційного обладнання військових літаків та вертольотів, наземних засобів радіоелектронного та інформаційного забезпечення польотів авіації, радіоелектронного обладнання літаків, вертольотів і авіаційних ракет, технічного обслуговування військових літаків, вертольотів та авіаційних двигунів.

Схема підготовки — курсант.

Військовий коледж сержантського складу Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного

79012, м. Львів-12, вул. Героїв Майдану, 32.

Тел.: (032) 238-65-34,(032) 258-45-07.

Електронна пошта: nv@asv.gov.ua

Веб-сайт: http://www.asv.gov.ua/?q=vkss

Здійснює підготовку військових фахівців з організації перевезень і управління на автотранспорті, ремонту та обслуговування автомобільної техніки військ, експлуатації інженерної техніки, організації зберігання та обслуговування озброєння та військового майна, радіаційного, хімічного та бактеріологічного контролю у військових частинах (підрозділах), організації протипожежного захисту, адміністрування у військових підрозділах.

Схема підготовки — курсант.

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені героїв Крут

36012, м. Полтава-12, вул. Зінківська, 44.

Тел.: (0532) 53-67-13

Електронна пошта: pvkss@ukr.net

Веб-сайт: https://vkss-viti.webnode.com.ua  

Здійснює підготовку військових фахівців з експлуатації засобів радіозв’язку, електрозв’язку, радіорелейного та космічного зв’язку, та військових засобів обчислювальної техніки.

Схема підготовки — курсант.

Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія»

65014, м. Одеса, вул. Успенська, 28.

Тел.: (0482) 35-66-49.

Електронна пошта: vvp_mktf@ua.fm

Веб-сайт: http://vvp-mktf.od.ua

Здійснює підготовку військових фахівців для Військово-Морських Сил з кораблеводіння, експлуатації корабельного ракетно-артилерійського, протичовнового та мінного озброєння, корабельних радіотехнічних засобів та засобів зв’язку, пристроїв, експлуатації корабельних електроенергетичних установок.

Схема підготовки — курсант.

Військові коледжі вищих військових навчальних закладів також здійснюють підготовку студентів за контрактною формою навчання за цивільними спеціальностями.

                         « повернутися до списку новин