Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Методичний тиждень вихователів ДНЗ в Росошанівському НВК

  Згідно річного плану роботи НВК в підрозділі ДНЗ в період з 11.11.19 р.по 15.11.19 р. в навчальному закладі проходив методичний тиждень педагогічної майстерності вихователів ДНЗ  на тему: «Розвиток мовлення дітей, як засіб пізнання навколишнього світу».  Проведенню методичного тижня передувала певна робота. Творчою групою  вихователів був розроблений план проведення, призначені відповідальні за проведення даних заходів та відкритих занять в рамках окресленої теми.

  Заступник директора з НВР Ніколаєнко Л.В. та голова МО Гуцул Л.В. провели методичні консультації для організації запланованих заходів, запропонували методичні рекомендації для успішного проведення різних форм роботи. Кожна дитина – це людина, обдарована у якійсь галузі життєдіяльності. Спираючись на свою майстерність, педагоги розвивають творчі здібності й у своїх дітях.

  Вихователь Павліка Ж.В. провела відкрите заняття у групі раннього віку на тему: «Наші товариші – улюблені іграшки». У молодшій різновіковій групі відкрите комбіноване заняття на тему: «Осінь - золота» провела Гуцул Л.В. Інтегроване заняття, із застосуванням інноваційних технологій,  у старшій групі на тему: «Хліб – усьому голова» провела Олійник Н.М.

  Після проведення занять відбулося обговорення, на якому члени МО разом із заступником директора з НВР Ніколаєнко Л.В поділилися досвідом та розробили методичні рекомендації.

                        « повернутися до списку новин