Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Дні пам'яті Героїв Небесної Сотні в Нелиповецькому НВК

Дякуємо Вам

за жертовність та відвагу!...

 

В трагічні дні 2014 року багато людей загинуло в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Серед Небесної Сотні  були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України. Небесна Сотня об’єднала  в собі народ усієї Соборної України.

У Нелиповецькому НВК протягом тижня відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до  Батьківщини,  патріотичної свідомості у підростаючого покоління.

  18 лютого учні закладу долучились до проведення Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам`яті», яка пройшла у всіх областях України.

20 лютого важким спогадом відгукнулися серця школярів під час проведення лінійки-реквієму «Вогонь пам’яті», яку підготували учні 9 кл. (кл. керівник Гордич А.І.) Тремтливе мерехтіння  свічок,  блакитно-жовті  стрічки, пісня - «Пливе кача» - це головні атрибути події. Хвилиною мовчання  була віддана належна шана мужнім учасникам Революції гідності.

Протягом тижня пройшли виховні години «Герої Небесної сотні – борці за наше майбутнє», на яких учні  запалили лампадки пам’яті.

Вчителем образотворчого мистецтва Ранецькою Т.С. організована виставка малюнків юних талантів закладу.

Тематична  фотовиставка «Небесна Сотня» в кабінеті історії дала змогу дітям ще раз згадати про події 2014 року.

В ці дні також було переглянуто багато відео про скорботні дні, присвячених подіям на Майдані.

Кажуть, час  лікує. Та  роки, що  минули  від  тих  подій, не  змогли   затягнути рани в наших душах, що їх випалили події лютневих днів 2014 року.« повернутися до списку новин