Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

32 фестиваль Буковинської зустрічі в Польщі

«Буковинські зустрічі» – це найбільший мандруючий фольклорний фестиваль Європи. Цьогоріч він проходить на території чотирьох держав – Польщі, Румунії, Угорщини та України.

25 серпня колектив «Розмай» в супроводі директора Центрального будинку народної творчості та дозвілля Ілаш Алли Петрівни та голови профспілки працівників клубних установ Присяжнюк Інни Василівни виїхали на гастролі.

Самим більшим здивуванням було те, що підтримати колектив прийшли секретар Кельменецької селищної ради Олійник Богдан Олександрович, заступник  селищного голови Довгань Микола Олександрович, начальник відділу освіти, культури та спорту Качан Василь Георгійович і довели, що культура буде процвітати, адже з такою підтримкою нам відкриті всі кордони.

Приємно, що серед всіх колективів Україну представляли 2 колективи, один із них наш Колектив народного танцю «Розмай»(керівник – Володимир Паламарчук) Центрального будинку народної творчості та дозвілля смт Кельменці, який відвідав з національною програмою місто Любань та місто Дзержонюв. Наш виступ – це подарунок для мешканців та гостей міст де було продемонстровано нашу традиційну культуру, маленьку частину Буковинської Бессарабії. Під час урочистостей, відкриття та презентації фестивальних днів нас радо зустрічали директор міжнародного фестивалю «Буковинські зустрічі» Збігнів - Ковальский, бургомістр міста Любань Аркадіуш Словінскі та мер міста Дзержонюв Марик Чмілевскі.

Фестиваль довів, що кордонів для дружби не існує, ми всі відчували себе однією дружньою сімє’ю. Румуни, поляки, угорці та українці спілкуючись на різних мовах ми розуміли один одного з пів слова.  « повернутися до списку новин