Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Афганістан болить в моїй душі…

За що вмирали ви, по суті діти,

На тій афганський, на чужій війні?

 

14 лютого, напередодні 30-ої річниці з дня виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану, в Нелиповецькому НВК, в рамках тижня зарубіжної літератури, відбулася зустріч з ветеранами афганської війни «Афганістан болить в моїй душі…», яку організувала і провела заст. директора з ВР, вчитель зарубіжної літератури Федорюк Н.А. разом з учнями 8-10 кл.

За період військових подій в цієї країні побувало дев’ять наших земляків, які всім серцем прийняли її біль, як свій, і до останнього подиху захищали інтереси її багатостраждального народу.

Солдатам - афганцям з нашого села випав щасливий квиток – їм випало  жити. Тому 15 лютого - особливий день для них. Цього дня закінчилась, нарешті, війна. Щороку ветерани афганської війни відзначають останній день виведення  радянських військ з Афганістану. Вони пройшли пекло цієї війни і не поповнили списки загиблих.

Для нас - це страшна пам’ять страшної війни, уроки якої мають бути засвоєні нашими політиками і ніколи не повторюватися…« повернутися до списку новин