Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбувся районний семінар вчителів предметів художньо-естетичного циклу та німецької мови на базі Бернівського НВК

17 травня  2019 року, у п’ятницю, на базі Бернівського НВК   проведено районний семінар вчителів предметів художньо-естетичного циклу (музичне мистецтво, образотворче мистецтво, художня культура) та вчителів німецької мови. Тема семінару «Стимулювання пізнавальної діяльності як засіб саморозвитку, реалізації особистості учня на уроках предметів художньо-естетичного циклу та німецької мови через предметну компетентність учителя в умовах НУШ».

     Мета семінару: показати актуальні форми та методи роботи в системі мистецької освіти в умовах впровадження нового державного стандарту загальної середньої освіти та реалізації Концепції «Нова українська школа»;   популяризувати  методи та форми активізації творчої діяльності учнів з метою розкриття здібностей та можливостей кожного школяра, надання практичної спрямованості їх інтересів через систему творчих завдань. 

      На подвір’ї школи хлібом-сіллю на українському рушнику, щирою посмішкою зустріли учасників семінару директор Світлана Галатович та члени педагогічного колективу.

     Знайомство з цікавим та змістовним життям школярів і вчителів продовжилось в стінах навчального закладу. Світлана Валеріївна розповіла про досягнення вчительського та учнівського колективів, їхні плани на майбутнє, шляхи їх реалізації. Музичне вітання вчителів та учнів школи створили позитивний настрій, а солодкий подарунок у формі книги та сопілки кожен отримав на згадку про відвідини закладу.

     Відкрив роботу семінару завідувач районним методичним кабінетом Олег Матковський, звернув увагу на роль уроків художньо-естетичного циклу в розкриті здібностей та можливостей кожного школяра, на роботу вчителів іноземних мов в умовах Нової української школи.

     Методист РМК Євгенія Яцишена ознайомила з планом роботи семінару  та побажала плідної праці.

    У творчій лабораторії учителя та учня педагоги району обговорили питання щодо проведення конкурсу в закладах освіти району «Ми – діти землі, що Вкраїною зветься». Євгенія Вікторівна детально познайомила з Положенням проведення конкурсу.

     Із задоволенням та  цікавістю побували на ранковій зустрічі  у 1 класі за темою «Я - Україна» та відвідали гру-квест знавців німецької мови. 

      Власним досвідом застосування інтерактивних методів навчання, що стимулюють пізнавальну діяльність учнів,  поділилася вчитель Світлана Галатович на уроці  мистецтва у 8 класі на тему «Стильовий синтез. Творчість Тараса Шевченка та Миколи Лисенка».

 Під час проведення уроку німецької мови учитель Алла Мінько  

акцентувала увагу на методах організації зворотнього зв’язку та окремих методах запам’ятовування інформації. Вона  продемонструвала між- предметні зв’язки німецької мови з мистецтвом, історією, літературою.
        Всі присутні мали змогу познайомитися з виставкою, приуроченою Дню вишиванки,  яку  радо представила учасникам семінару директор та вчитель предметів художньо-естетичного циклу  Світлана Галатович.

Підсумок семінару було проведено у формі круглого столу, під час якого  учасники ділилися враженнями, обмінювалися думками від побаченого та почутого. 

     По завершенні роботи було прийнято ряд рекомендацій.

 Тепло і затишок,  гостинність  і щирість  панували  в стінах Бернівського закладу  протягом  усього семінару. Творчий підхід до презентації власного досвіду й емоційний запал педагогічного колективу зробили захід продуктивним і цікавим. 

Вчителі предметів художньо-естетичного циклу та вчителі німецької мови  провели яскравий, насичений інформацією та спілкуванням, сповнений новими враженнями день.

     Учасники семінару висловлюють щиру вдячність дирекції школи, вчителю німецької мови та вчителям  мистецьких дисциплін за високий рівень підготовки та проведення змістовного, цікавого заходу. « повернутися до списку новин