Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Діти школи – дітям інтернату

«Милосердя - це величезна сила, що зв'язує і об'єднує людей,

зближує сильніше кровного споріднення і відданої дружби.

Воно здатне закрити очі на фізичні вади і поганий характер людини.

І лише милосердя може щиро захоплюватися кожною живою істотою

тільки тому, що вона - витвір Творця».

Мати Тереза.

 

Напередодні великого християнського свята - Дня святого Миколая, якого з нетерпінням чекають всі діти, активні учасники учнівського самоврядування Бабинської  школи  разом із заступником директора з виховної роботи Андрущак А.А. відвідали вихованців Хотинських шкіл-інтернатів №1 та  № 2,  привітали діток зі святом та подарували їм м’які  іграшки, канцтовари, настільні ігри та смачні  солодощі.

Таку ініціативу напередодні свята висловили активні учасники учнівського самоврядування – десятикласники. Вони організували благодійну акцію, до якої незабаром долучилася вся школа. Діти охоче ділилися своїми іграшками, прочитаними книжечками та канцтоварами, спортивним інвентарем  та настільними іграми, якими вже давно не граються. Приємно було спостерігати як діти щодня несли до школи  щось нове та цікаве.

Небайдужі школярі та педагоги приносили також продукти для випічки і незабаром у шкільній їдальні запахло домашнім печивом, яке допомогли школярам спекти наші кухарі та прибиральниці. А далі вся шкільна родина приносила до школи яблука, купувала цукерки, пакувала подарунки та солодощі для діток, які так чекають на приємне передсвяткове диво.

До благодійної акції долучилися також голова Бабинської сільської ради Григорошенко В.В., керівники місцевих агроформувань Рябий Я.І. та Баранчук М.Ф. та перевізник Мельник В.І.,  які допомогли дітям в організації поїздки в Хотин.

І ось цей день настав… У понеділок, 17 грудня,  наші школярі здійснили поїздку у Хотинські  школи-інтернати, привітали діток та передали подарунки, поспілкувалися з ними та подарували частинку свого тепла, любові та ласки.  Емоції переповнювали юних доброчинців. Їхні серця зігрівали посмішки  на обличчі вдячних діток, які були приємно вражені таким несподіваним візитом. Слова були зайвими, адже навіщо слова там, де промовляє серце, людська доброта та милосердя.

Ми зробили такий висновок: дарувати подарунки, свої тепло і ласку, робити приємне ближнім, які цього потребують, не менш приємно, ніж отримувати.  Нас усіх  об’єднала добра справа і додала енергії та натхнення на подальші справи, віри в добро  та надії на те, що все у нас буде добре, якщо ми не забуватимемо про своїх ближніх. А в Миколая ми попросимо напередодні свята здоров’я, злагоди та достатку  у кожну родину, материнської та батьківської ласки для кожної дитини і миру та добробуту для неньки України.« повернутися до списку новин