Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Відбулася апаратна нарада працівників управління освіти

 17 грудня  2018 року відбулася  апаратна нарада працівників управління освіти районної державної адміністрації, на якій розглядалося ряд важливих робочих питань.

 Начальник управління освіти Любов Іванівна Мартинюк звернула увагу на підготовку загальноосвітніх закладів середньої освіти до відзначення Дня Святого Миколая (ДЮЦ, інклюзивно-ресурсний центр), на дотримання техніки безпеки під час проведення святкових дійств, на підготовку до проведення колегії управління освіти, наради з керівниками навчальних закладів району та колегії  Департаменту освіти і науки.

 Працівники управління освіти та районного методичного кабінету доповіли про виконання  планів роботи за минулий тиждень та плани на наступний.

Жанна Олександрівна  Галай, заступник начальника –начальник відділу контролю та кадрової роботи управління освіти райдержадміністрації, проаналізувала виконання плану роботи за грудень місяць та  за 2018 рік, ознайомила  з планом проведення заходів  на поточний тиждень. 

Головний спеціаліст управління освіти Тетяна Георгіївна Гарюк проводить в  навчальних  закладах контрольні заміри, працює  над звітом з питань  моніторингу знань учнів 4, 11 класів,  вирішує питання підвозу учнів до місця навчання.

Лідія Петрівна Андрущак, начальник відділу моніторингу, інспектування навчальних закладів та методичної роботи, працює над інформацією щодо розвитку дошкільної освіти району, над моніторингом відвідування учнями ЗЗСО, проводить контрольні заміри в 4,9,11-их класах навчальних закладів району з метою проведення моніторингу знань.

Таїсія Миколаївна Паламар, методист РМК, узагальнює матеріали по проведенню ІІ (районного )етапу  олімпіад з базових дисциплін, працює над  проектом  наказу «Про проведення ІІІ етапу олімпіад з базових дисциплін у 2018/2019 н.р.».

  Методист  райметодкабінету Анжела Володимирівна Грицик готується до проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, готується до проведення ІІІ сесії з питань підготовки навчання вчителів, які в 2019/2020 навчальному році працюватимуть у 1-их класах в умовах Нової української школи,  працює над проектом наказу «Результати вивчення викладання предметів в початкових класах навчальних закладів району».

  Євгенія Вікторівна Яцишена, методист РМК, працює над підсумковим наказом по конкурсу з української мови імені П. Яцика,  над довідкою на колегію управління освіти  щодо  підвищення  грамотності учнів на уроках української мови та літератури в ЗЗСО району, над узагальненням досвіду роботи вчителя зарубіжної літератури Івановецької ЗОШ Алієвої Т.І..

Методист РМК Дмитро Дмитрович Гулійчук  працює над інформацією щодо  забезпечення підручниками учнів району, над розподілом отриманих підручників для учнів 1, 10-их класів навчальних закладів району.

        Інна Василівна Яцишена бере участь у підготовці до проведення  Дня Святого Миколая для дітей з особливими потребами на базі ДЮЦу та інклюзивно-ресурсного центру, посприявши в отриманні подарунків від партнерських організацій та земляків, ведеться робота з волонтерами Корпусу миру Посольства США з питань придбання інвентаря для навчальних закладів (Бузовицький  та Росошанівський  НВК) як результат перемоги написаних проектів, продовжується  співпраця  з консульством Чехії у місті Львові з питань проведення ІІ етапу вікторини «До 100-річчя Чехословаччини». Отримано роздаткову літературу  від ЮНІСЕФ (м. Київ) з  питань протидії булінгу та вакцинації, яка буде розповсюджена в навчальних закладах району.

 За результатами розгляду зазначених питань надано відповідні доручення та рекомендації.

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "?°???°???°?????° ???°???°???°"« повернутися до списку новин