Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

І линуть дзвони Чорнобиля ...

За днями дні, мина повільно рік, 
За днями дні, і другого не має. 
Нехай же лихо наше проминає, 
І в світі не повториться повік. 
Хай стане мир міцнішим у стократ, 
Хай над землею чисте небо буде. 
Чорнобиль — попередження набат. 
Його уроків людство не забуде.

26 квітня 1986 року  - одна з тих дат в історії України і всього світу, яку називають «чорною». У цей день сталася одна із найстрашніших за своїми наслідками техногенно-екологічна катастрофа, яка відізвалася численними проблемами у багатьох країнах світу. Тому і називають вибух на Чорнобильській атомній станції катастрофою планетарного масштабу.

З метою поглиблення знань учнів про вибух на ЧАЕС, негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я населення 26 квітня в Ленковецькому НВК була проведена лінійка-реквієм «І линуть дзвони Чорнобиля».   Учні вшанували пам'ять тих, хто не пошкодував свого життя заради світлого майбутнього сьогоднішнього покоління, переглянули документальні фільми про дану аварію. Бібліотекарем Музикою Т.М. також була організована виставка матеріалів та фотографій про катастрофу на ЧАЕС та її наслідки.

Виросло вже ціле покоління з тих пір, але пам'ять про такі страшні події змусила усіх присутніх ще раз задуматися над значенням людського життя та його цінністю.  « повернутися до списку новин