Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Писанка – це символ весни, сонця, повернення природи до життя…

Вважаєте, що писанкарство – це складне вишукане мистецтво, яким займаються лише народні майстри? Це не зовсім так.

З 15 по 18 квітня Нелиповецький НВК активно готувався до фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» в районі. Протягом тижня на шкільному етапі було представлено велику кількість виробів руками учнів. Активними учасниками конкурсу малюнків «Великодні візерунки» стали класні колективи 1-6 класів (класоводи Самошина В.М., Колесник М.І., Косташ Г.І., Мосейчук О.В. та кл. керівники Попович С.А., Веселовська Р.А.)

У конкурсі пасхальних виробів «Розквітай, писанко!» прийняли  участь учні 1-3 кл. (класоводи Самошина В.М., Колесник М.І., Косташ Г.І.) та 7-8 кл. (кл. керівники Георгіца О.М., Рижа О.І.)

Створювати маленькі шедеври дітям допомагали також їхні батьки. В закладі в ці дні не було байдужих. Мабуть, виставка вийшла теплою, яскравою, колоритною тому, що в неї була вкладена душа юних майстрів.

19 квітня наш НВК став учасником  районного фестивалю. Групу дітей, які представляли заклад, підготувала педагог-організатор Ранецька Т.С.

В майстер-класі зі створення неповторної власної писанки взяла участь Пірожка Олександра (3 кл.), яка була відзначена грамотою за 3 місце.

 Доповнили композицію Великодні рушники (Покрівці), які вразили всіх своїм розмаїттям. Катеринчук Валерія (5 кл.) продовжувала протягом фестивалю-конкурсу відтворювати елементи орнаменту незавершеного Великоднього рушника. Юна авторка роботи посіла 2 місце.

Наше Писанкове дерево, прикрашене янголами та писанками, виготовленими різними техніками (квілінг, «Дряпанка», «Мальованка», «Зернівка», «Крапанка», прикрашена бісером) також було відзначене грамотою.

До створення писанок та рушників долучилися найталановитіші учні та жителі села, які вклали у витвори всю свою душу, проявили власну індивідуальність, вміння працювати в команді, креативність, а також знання звичаїв українського народу.« повернутися до списку новин