Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День самоврядування в Нелиповецькому НВК: старшокласники у ролі вчителів

На один день в Нелиповецькому НВК (напередодні Дня вчителя) відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив - найстарші учні нашого закладу, які проводили уроки у 1-10-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. День виявився нелегким, але успішним. Після трудових будней учні ділилися враженнями, розповідали про важкі і веселі моменти під час уроків. Вони, ніби справжні вчителі, радилися і робили висновки.

Краще, ніж учні 10-11 класів, про День самоврядування не розповість ніхто, крім них самих. Кожен мав можливість побачити і подумати про те, якою є професія вчителя. Ось  що найбільше запам’яталося старшокласникам-вчителям про цей день:

Учень 10 кл. Ткач С.: «Минулого тижня в нашому НВК проводився День самоврядування. Я був вчителем в початковій школі. Як тільки продзвенів дзвоник на перший урок, я трішки розгубився, але, зайшовши в клас і побачивши усміхнені обличчя дітей, я одразу ж усміхнувся їм у відповідь та приступив до своїх обов’язків. Вразило мене те, що в кожному класі діти поставились з відповідальністю та захопленням до уроків».

Учень 10 кл. Михалік Б.: «Учні вітаються зі мною в школі, намагаються всіляко продовжувати спілкуватись. А для себе я зробив висновки, що насправді робота вчителя є дуже непростою і вимагає багато зусиль та терпіння».

Учениця 11 кл. Загул А.: «День самоврядування подарував мені багато позитивних емоцій. Я зовсім не очікувала, що наші учні так серйозно віднесуться до уроків, вони вражали мене своїми знаннями. Також дуже приємним було і те, що вони з повагою ставились до нас, ”вчителів”. Сподіваюсь, їм також все дуже сподобалось».

         Фінальним акордом цього дня стало свято для педагогів закладу, яке підготувала Рада учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Ранецької Т.С.

         Традиційною вже стала в цей день виставка квітів «Квітковий вернісаж». Підготовка до виставки сприяла розвитку колективізму, відповідальності за спільну працю серед учнів 1-11 кл. Слід відзначити активну участь початкової школи в створенні композицій (класоводи Самошина В. М., Колесник М.І., Косташ Г.І., Мосейчук О.В.)

Різнобарвні, теплі кольори осінніх квітів, буйство фарб створили особливу атмосферу в закладі в цей святковий день.

 

                                                        Заст. директора з ВР Федорюк Н.А.« повернутися до списку новин