Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

День знань у Подвір'ївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Веселе літо-літечко випустило зі своїх теплих обіймів непосидючий шкільний народ, що зібрався нині, 1-го вересня, біля привітно відчинених дверей рідної Подвір'ївської ЗОШ.

    День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань.

   Старші учні подорослішали за  літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають вчителі — люди, які ведуть їх до вершин знань.

  Привітати школярів,  їх батьків та вчителів із цим чудовим хвилюючим святом  прийшли сільський голова Чунтул О. В. та настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці о.Ілля.

    Шкільна лінійка, квіти, урочисті промови, перший дзвінок і перший урок, вже сповістив про початок нового учбового року, початок нової сторінки життя — цікавої, барвистої і повної нових знань.« повернутися до списку новин