Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

У Бабинській ЗОШ відбувся майстер-клас заступників директорів з виховної роботи

«Знання без виховання – меч у руках божевільного»

В.Сухомлинський

 

У п’ятницю, 22 березня,  у Бабинській школі відбувся майстер-клас заступників директорів з виховної роботи району на чолі із заступником начальника управління освіти Кельменецької РДА Галай Жанною Олександрівною під назвою «Інтерактивні форми виховної роботи як запорука реалізації ключових компетентностей та наскрізних умінь та навичок здобувачів освіти». 

Адміністрація навчального закладу, творча група вчителів, батьків та учнів під керівництвом педагога-організатора Паращук К.В. презентувала  експрес-портрет навчального закладу.

 Заступник директора з виховної роботи Андрущак А.А. ознайомила присутніх із методикою проведення квестів. Учасники майстер-класу мали можливість взяли безпосередню участь у проведенні квест-гри "Безпека життєдіяльності". Заступники директорів з виховної роботи району разом зі своїми капітанами - учнями Бабинської ЗОШ - з неабияким інтересом долали усі станції, які були зазначені у маршрутних листах команд, залюбки виконували теоретичні та практичні завдання, перевіряли свої знання з безпеки життєдіяльності, відпрацьовували елементи рятувальних операцій, креативили та проявляли найрізноманітніші здібності, які можуть знадобитися у разі надзвичайних ситуацій. Вони спробували себе в ролі пожежників, медиків, рятувальників, працівників СЕС - а все для того, щоб втілити отриманий досвід у своїй подальшій виховній діяльності зі школярами. Командний дух та спортивний інтерес витав не тільки серед учнів та педколективу, але й серед учасників майстер-класу. 

Своєрідною родзинкою заходу став методичний креатив-кейс «Lego Education - інноваційний інструмент STEM освіти у школі", який представила присутнім вчитель інформатики, керівник єдиного в області гуртка "Робототехніка" Кульчак М.В., а її вихованці продемонстрували присутнім командну роботу під час проведення практичного заняття гуртка «Робототехніка як елемент розвитку життєвих компетенцій учня».

Малай І.І. провела з присутніми воркшоп з командоутворення.

Цікавим та логічним завершенням заходу був майстер-клас «Сервіси Google. Створення та використання Google форм у виховній роботі», яким поділидася з гостями вчитель хімії Сторчак Т.В. Заступники навчилися робити он-лайн опитування своїх вихованців та позитивно оцінили роботу заходу під час практичного он-лайн опитування. 

По закінченню майстер-класу присутні підвели підсумки заходу та обговорили нагальні питання подальшої виховної діяльності в освітніх закладах.« повернутися до списку новин