Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Свято до Дня вчителя: «Цей світлий день належить вам по праву». Дністрівський НВК.

Осіннє  листя падає поволі,

Вкриває  землю дорогим шатром.

Це золото, дароване в знак долі,

Змальоване  і пензлем і пером.

Цей світлий день належить вам по праву.

Він сотнями осяяний зірок.

Плекаєте ви України славу,

І  нескінченний, мабуть, ваш урок.

 

          Учити літати... Учити мріяти... Учити творити... Це призначення педагога. І як би часто не звучали слова вдячності педагогам, із уст учнів завжди по-новому звучать всі слова подяки, вони наповнюють чашу натхнення для кожного вчителя. 

    День вчителя – одне із найяскравіших осінніх свят. До нього готується вся шкільна родина, тому напередодні свята, за ініціативою шкільного самоврядування всі класи випустили вітальні газети та листівки.

          5 жовтня у Дністрівському НВК учні привітали своїх наставників із професійним святом – Днем учителя.  В адресу вчителів звучали лише найкращі слова привітання. Учнями 9 класу було організоване свято «Цей світлий день належить  вам по праву» , де було промовлено неймовірно багато побажань, щирих слів та подаровано чимало посмішок. Учні висловлювали свою щиру подяку за любов, розуміння, за те, що вони  допомагають стати на вірний шлях. Всіх учителів піснею «Я бажаю» привітав Шевчук Юрій- учень 7 класу та учасниці «Хореографічного гуртка» - учениці 5 класу .

          Школярі привітали своїх улюблених вчителів, подарували їм квіти і маленькі знаки уваги. Проведено День самоврядування в НВК. Проте найголовніший подарунок у цей день -  це висловлення подяки та безмірної поваги до такої нелегкої, але такої потрібної вчительської праці.« повернутися до списку новин