Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Фестиваль духовності «Біблія у моєму житті»

14.05.2019 року на базі ДЮЦ відбувся фестиваль духовності «Біблія у моєму житті» присвячений Дню Біблії. Це міжконфесійне свято, яке об’єднує людей навколо добра та Святого Письма.

 

Свято відбулося за ініціативи  Управління освіти Кельменецької РДА, за підтримки благодійного фонду «Живи, Буковино!».

Відбулося святкування в приміщені ДЮЦ. Де було організоване урочисте дійство. Центром цього свята було Святе Письмо – Біблія, її значення та цінність у житті людини. Із словами вітання до учасників звернулися Галай Ж.О. – заступник начальника управління освіти та Бербека В.В. – директор благодійного фонду «Живи, Буковино!». Участь в конкурсі прийняли учні різних вікових категорії, які представили журі 23 номера, у номінаціях:  вокал, художнє читання. Усі учасниками фестивалю стали  переможцями та були  нагороджені грамотами управління освіти, благодійного фонду «Живи, Буковино!», та Бібліями.

Дякуємо всім учасникам за участь у започаткуванні фестивалю духовності «Біблія у моєму житті»  вперше на Кельменеччині.

«Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.»« повернутися до списку новин