Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Засідання районного батьківського всеобучу «На шляху до взаємодії»

 

 

    Виховання дитини — це не мила забава,

  а завдання, що вимагає капіталовкладень —

 тяжких переживань, зусиль

 безсонних ночей і багато, багато думок.

 В.Сухомлинський

 

      29 листопада  управлінням освіти районної державної адміністрації проведено засідання районного батьківського всеобучу з теми «На шляху до взаємодії». За круглим столом батьки спільно із працівниками управлінням освіти, лікарем-педіатром, фахівцями центру вторинної правової допомоги, директором районного центру для дітей, сім’ї та молоді, психологами та педагогами обговорили важливі питання здоров’я дітей, насилля в учнівських колективах, правовій допомозі та ознайомилися із рекомендаціями психологів та педагогів.

У зв’язку із ситуацією захворюваності на кір та інші вірусні інфекційні хвороби перед батьками виступила лікар-педіатр сімейної амбулаторії Попадюк С.В., яка ознайомила присутніх з найбільш поширенішими інфекційними хворобами, та надала ряд лікарських рекомендацій батькам стосовно діючого календаря щеплень.

    Про найголовніші моменти з якими стикаються діти, їх проблеми відносин прояви «булінгу» поділилася   практичний психолог  Івановецької ЗОШ Якубенко В.В. та запросила присутніх взяти участь в тренінгу «Захистіть свою дитину».

Зустрічаючись  у житті із різними  проблемами, кожен  вміло шукає правильного  рішення.  Тому, що ж робити батькам, якщо така ситуація  склалася. З порадами до батьків «Це необхідно знати кожному!» звернулася методист психологічної служби районного методкабінету Музика Т.М.

Якою має бути правова  допомога різним категоріям дітей, сімей та молоді? З цим питанням присутніх ознайомили  фахівці центру вторинної правової допомоги Луцик А.В. та Лєкар І.В.

Про впровадження Закону України «Про запобігання та протидії домашньому насильству» детально зупинилася  директор районного центру для сім'ї, дітей та молоді  Попович Л.В. 

Як правильно повести за собою учнів, як подолати жорстокі дії,  як згуртувати та підвести колектив до добрих та корисних справ розповіли заступник директора з навчально-виховної роботи  Бабинської ЗОШ Андрущак А.А. та класний керівник 7 класу закладу Сторчак Т.В. Педагоги поділилися ідеями згуртованості, які  запроваджують під час освітнього процесу в школі.

    Якою виросте дитина залежить від сім'ї. А сім'я  -  приклад для наслідування. Кожен має розуміти, яка б ситуація не була в житті – вихід з неї завжди має мати позитивний результат. А позитив ми створюємо своїми добрими справами. 

На завершення роботи батьківського всеобучу учасники мали можливість переглянути повчальне відео  «Про добро» та побажати один одному зберегти  добро в своїх сім'ях.« повернутися до списку новин