Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Тиждень математики та інформатики у Подвір’ївській ЗОШ

 Відповідно до річного плану роботи школи в середній ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Подвір’ївка з 26 по 30 листопада  проводився тиждень математики та інформатики. Розпочався  він урочистою  лінійкою  та  презентацією газет «Цікава інформатика» та «Цікава математика», які зацікавили глядачів ребусами, кросвордами, цікавинками з математики та інформатики.

Згідно плану роботи вчителем інформатики  Григоришеною О.О. було організовано та проведено конкурси «П’ятнадцятка», «Придумай назву», конкурс-змагання на швидкість управління мишею та редагування тексту для учнів 8 – 11 класів, конкурс ерудитів «Комп’ютерний світ»,  комп'ютерних малюнків «Зимова казка». Крім того, вчителем було організовано цікаву екскурсію для учнів 1 класу в комп’ютерний кабінет, перегляд мультфільму «Найжахливіший тиждень Петрика» для учнів 5 класу, «Настуня і комп’ютер» для учнів 2 – 4 класів. Для учнів 8-11 класів організовано перегляд фільму «Освіта в сфері ІТ, чому варто вчити ІТ-технології?».

Для старшокласників вчитель Бабинчук В.Д. організувала змагання «Відгадай за хвилину». Конкурс на краще висловлювання видатних діячів минулого і сучасного про математику Бабинчук В.Д. організувала для учнів 8 класу.  Також для учнів 7 класу вчителем було підготовлено математичний конкурс «Математика і я – друзі».

Вчителем Глушко А.М. проведено відкритий урок математики в 5 класі «Ділення натуральних чисел». Основні завдання уроку були сформульовані вчителем  чітко і зрозуміло.  Правильно підібрані вправи за рівнями складності дозволили нарощувати складність у міру засвоєння матеріалу. В процесі уроку виконані освітні, виховні і розвиваючі задачі, використано презентації,  друкарський матеріал. По закінченні уроку до учнів завітав Святий Миколай, який обдарував їх солодкими подарунками з математичними головоломками.

Вчителі початкових класів теж долучилися до проведення тижня. Конкурс малюнків «Інформатика – чудова країна» підготовлено вчителями Пастух Л.В., Паскар Г.Д.  Вчитель 3 класу Козак С.В. провела конкурс малюнків та аплікацій «Математика очима дітей» та   математичну гру для учнів 3 – 4 класів «Розумники та розумниці». Математична гра «Що? Де? Коли?» для учнів 2 класу підготовлена вчителем Паскар Г.Д. А вчитель 1 класу Круглянко Л.В. організувала математичні ігри для учнів 1 класу. Вчителі використали ігрові моменти, які сприяють зниженню втомлюваності учнів та підвищенню зацікавленості молодших школярів до роботи на уроці та під час позакласних заходів.         

Сподобалися дітям і розважальні заходи, які потребували уваги, кмітливості, логічного мислення.

Мета  позакласних заходів - сприяти  розвитку  полікультурних  та  комунікативних    компетентностей   учнів,  стимулювати  інтерес  і  зацікавленість  до  вивчення  математики, довести  необхідність знання математики і практичного використання її у повсякденному житті.« повернутися до списку новин