Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Свято добра в день Святого Миколая

19 грудня Святий Миколай завітав на свято в Інклюзивно-ресурсний центр, де займаються діти з особливими освітніми потребами.

Діти із різних закладів освіти району мали змогу переглянути чарівну новорічно-різдвяну диво-казку зі святковими піснями і танцями, які підготували для них учні Кельменецького ліцею-опорного закладу, вихованці та педагоги Кельменецького районного дитячо-юнацького центру. Діти приймали участь у конкурсах, розвагах, декламуванні віршів Святому Миколаю.

Та яке свято без подарунків? А їх дарують добрі і щирі люди. На свято завітали та привітали дітей Віталій Швець, голова Кельменецької районної державної адміністрації, Віктор Ілаш, голова Кельменецької районної ради, Любов Мартинюк, начальник управління освіти районної державної адміністрації,  Лілія Бортич, генеральний директор ПП «Югро»,  депутат обласної ради.

Приєдналися до вітань та подарували особливим дітям подарунки та солодощі Ірина Натрасенюк, представник фонду «Добрі серця», Оксана Рудницька й Антоніна Вицига, волонтерки з Італії.

Радість від сприйняття, щирі усмішки та вдячність в очах дітей та батьків стали переконливим доказом важливості та необхідності такої справи - творити, дарувати любов та доброту.

А на завершення свята відбулась фотосесія і дітей пригостили солодкими смаколиками та власноруч виготовленим печивом учнями 3-А класу Кельменецького ліцею-опорного закладу.

Нехай Святий Миколай цілий рік і повік буде добрим і щедрим для кожного, хто часточку свого сердечного тепла і доброти дарує дітям.

Вітаємо усіх зі святом!
« повернутися до списку новин