Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Районне методичне об’єднання вчителів французької мови в Нелиповецькому НВК

30 листопада 2018 року в Нелиповецькому НВК відбувся районний семінар вчителів французької мови на тему: «Організаційно-педагогічні умови ефективного впровадження у практику нових державних стандартів і технологій».

Творча група учнів та адміністрація навчального закладу радо зустріли учасників семінару. Школярі охоче розповіли про цікаве, змістовне життя, про свої досягнення, задуми. Надія Іванівна Балинська, директор школи, детальніше познайомила з педагогічним колективом, його досягненнями, напрацюваннями, планами і побажала плідної праці.

Методист РМК Євгенія Вікторівна Яцишена детально ознайомила з планом  та відкрила роботу семінару.

Вчитель французької мови Ранецька Т.С. запропонувала увазі наступні заходи:

1. Відкритий урок в 9 класі:«Відомі люди Франції. Наука і освіта», на якому учні мали змогу ознайомитись з новими поняттями, розвинути навички роботи над проектом, комунікативні уміння; розкрити значення винаходів видатних вчених для людства; виховувати творчу активність, ініціативність, бажання навчатися, формувати громадянську відповідальність.

2. Конкурс поезії «LessiaUkraїnkaLespérance»  сприяв вихованню в старшокласників естетичних смаків та пізнавальних інтересів.

Практичним психологом НВК Федорюк Н.А. був проведений міні-тренінг на тему: «Формування навичок ефективної взаємодії в колективі», де учасники МО мали змогу розвантажитись і краще пізнати свій творчий потенціал.

На «Методичних посиденьках» методист РМК Яцишена Є.В. розповіла про формування ключових компетентностей на уроках французької мови та про впровадження у практику нових державних стандартів і технологій. Відбувся  огляд нормативних документів, новинок психолого-педагогічної літератури та матеріалів з іноземної мови. Члени журі олімпіади районного рівня зробили детальний аналіз  учнівських робіт, вказали на окремі  недоопрацювання.

В «Творчій лабораторії» вчителі французької мови поділились своїми творчими надбаннями та досвідом роботи і прийшли до висновку, що «знання однієї  мови дозволяє увійти  в коридор життя…», а чим більше мов буде знати сучасний вчитель, тим більше дверей для нього відчинить життя.

По завершенні роботи семінару було прийнято ряд рекомендацій.

 « повернутися до списку новин