Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

«Козацькому роду нема переводу»

12-13 жовтня на базі дошкільного закладу №1 «Колосок» відбулися музично-спортивні розваги присвячені дню «Покрови Пресвятої Богородиці» та «Дню Українського козацтва».

Вихованці старшої «А» групи прочитали молитву за Україну, хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів АТО, які полягли за волю, свободу і цілісність нашої держави.

Діти вітали своїх татусів із святом віршами, піснею «Козаки», жартівливим гопаком «Вершники».

До малят на свято завітав сам козак Голота, який запропонував позмагатись на звання справжнього козака. Юні козачата старанно демонстрували свою силу та спритність у конкурсах: «Чий кінь прудкіший», «Посади город та збери врожай», «Переправа», «Втеча з полону», «Вареники», «Розвідка». Батьківське журі справедливо судило обидві команди та признало нічию – перемогла дружба. Козак Голота обидві команди нагородив грамотами. Завершили свято діти піснею «Україна».

Вихованці старшої «Б» групи слухали легенди про козаків, оспівували козацьку славу у віршах та піснях. Хлоп’ята разом із батьками змагались у спритності, витривалості, кмітливості. Дуже цікавими були козацькі естафети, конкурси поїдання пирогів, «Хто швидше одягнеться», «Хто швидше заплете дівчинці косу» та інтелектуальні конкурси.

Журі підвели підсумки та вручили обом командам грамоти. Ведучі привітали учасника АТО Ферару С.П. квітами. Малята привітали батьків з перемогою піснею «Ми роду козацького діти».

Діти та батьки отримали масу вражень та задоволення від даного заходу, отримали нові знання про козаків, з гордістю проголосили три основні прикмети козака: шляхетність, мудрість, відвага – шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, відважного не злякаєш!« повернутися до списку новин