Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Безпека дитини дошкільного віку

Минулого тижня з 22 по 26 квітня у дошкільному навчальному закладі Малятко Ленковецького НВК пройшов тиждень безпеки життєдіяльності дитини.

Метою проведення «Тижня безпеки дитини» є поліпшення якості освітньої роботи з питань особистої безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок вихователів з формування у дітей дошкільного віку ціннісного ставлення до власного життя і здоров’я; пропаганди здорового способу життя серед дітей та їх батьків:

- формування знань про правила особистої безпеки;

- правила пожежної безпеки;

- правила поведінки з незнайомими людьми;

- правила поведінки на вулиці.

  В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності,  були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, екскурсії до пожежної частини.

  Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні обов’язково знадобляться в майбутньому.« повернутися до списку новин