Відділ освіти, культури та спорту Кельменецької селищної ради

Вітаємо з перемогою в обласному турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"!

У справжнього вчителя — найважче і найрадісніше життя,

трепетно хвилююча і болісно складна твор­чість,

незбагненно тонкі і вічновдосконалювані інструменти,

 якими він діє на людську душу".


В. О.  Сухомлинський

 

Учитель є справжнім учителем тоді, коли в ньому поєднуються всі найкращі риси: і глибоке знання предмету, і досконале володіння методикою, і фахова майстерність, і кращі людські риси: щирість, людяність, доброзичливість, справедливість.

Саме таким учителем є Долга Наталія Володимирівна, вчитель географії Бабинського ЗЗСО, професіонал, прекрасний фахівець, психолог дитячих душ та компетентний спеціаліст у своїй галузі.

 За допомогою  конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року» вчитель активізує всі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє: як би складно не було, він обрав гідну професію - «сіяти розумне, добре, вічне». 

 З 21 по 27 лютого 2019 року у м.Чернівці відбувався II-й тур(обласний етап) Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу»,  «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова».

Долга Наталія представляла Кельменеччину в номінації «Географія». Вона - творчий, креативний вчитель-географ достойно пройшла всі випробування: «Тестування», «Методичний практикум», «Практична робота», «Дослідження», «Урок» і стала призером(3-є місце) обласного рівня Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Відомий поет  С.Л. Соловейчик сказав: «Де ж брати сили для щоденного натхнення? Тільки в самому собі, тільки у свідомості величі своєї справи ». 

Тож побажаємо Наталії Володимирівні щоденного натхнення, творчого неспокою, наснаги, здійснення задумів та мрій і не зупинятись на досягнутому.« повернутися до списку новин